Trwa głosowanie na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego. W konkursie bierze udział MOLO Resort z Osieka!

Kompleks MOLO Resort z Osieka, bierze udział w V edycji konkursu ,,TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”. Jest to głosowanie na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego.

MOLO Resort startuje w kategorii “Unikatowa atrakcja turystyczna Małopolski”. Możecie oddać swój głos na to wyjątkowe miejsce. Głosowanie jest bezpłatne, nie trzeba wysyłać żadnych płatnych sms. Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Głosowanie trwa do 10.09.2023 r. do godziny 23:59

Laureatów i wyróżnionych w konkursie wybiorą osoby głosujące, a wyniki głosowania zatwierdzi Kapituła. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się do dnia 28 września 2023 r.

Co należy zrobić, aby oddać swój głos?

  1. Wchodzimy na stronę TUTAJ
  2. Klikamy GŁOSUJ
  3. Wypełniamy formularz, konieczny do oddania głosu (nie trzeba podawać prawdziwego imienia, czy wieku) KONIECZNIE TRZEBA WPISAĆ poprawny email.
  4. Wyszukujemy kategorii “Unikatowa atrakcja turystyczna”
  5. Wybieramy: MOLO RESORT SP. ZOO
  6. Zaznaczamy, że nie jesteśmy botami i klikamy PRZEŚLIJ
  7. Na maila powinniście dostać prośbę o potwierdzenie oddania głosu. Klikamy w link i gotowe!

Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

NO TO CO? GŁOSUJEMY!

Zdjęcie: FB MOLO Resort