Przejdź do treści

Możliwość zgłoszenia szkód po przymrozkach w Gminie Dąbrowa Tarnowska

Wnioski o szacowanie strat. Gmina Dąbrowa Tarnowska

W związku z wystąpieniem w Gminie Dąbrowa Tarnowska przymrozków wiosennych, które spowodowały poważne straty, zwłaszcza w sadownictwie, Burmistrz informuje o możliwości złożenia wniosku o oszacowanie szkód.

Do wniosku o oszacowanie szkód należy dołączyć kopię wniosku składanych do ARiMR o płatności obszarowe w ramach wsparcia bezpośredniego.

Terminy i miejsce składania wniosków

Wnioski można składać do 15 maja 2026 roku. Formularze są dostępne na stronie internetowej odpowiedniego urzędu wojewódzkiego ds. rolnictwa oraz w Urzędzie Miejskim, pokój nr 16. Informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem 14 644 21 15.

Prosimy o dołączenie wszystkich wymaganych dokumentów, aby umożliwić sprawne przeprowadzenie oględzin i oszacowania strat.

Źródło: dabrowatar.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu