Przejdź do treści

Msza upamiętniająca 83. rocznicę pacyfikacji Nasiechowic

83. Rocznica Pacyfikacji Mieszkańców Nasiechowic. Gmina Miechów

W czwartek, 4 czerwca 2026 roku, w Nasiechowicach zostanie odprawiona msza święta poświęcona pamięci mieszkańców zamordowanych podczas pacyfikacji w 1943 roku.

Nabożeństwo zaplanowano przy zbiorowej mogile znajdującej się w lesie nasiechowickim.

Przebieg uroczystości

Po zakończeniu mszy uczestnicy złożą kwiaty i zapalą znicze ku czci ofiar. Oprawę muzyczną zapewni Orkiestra Dęta „Nasiechowianka” z miejscowości Nasiechowice.

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu