Pani Magdalena Miętka– pedagog w przedszkolu nr 3 w Andrychowie, została wytypowana do ogólnopolskiego konkursu eduSensus Education Awardsw w kategorii PEDAGOG ROKU 2023. Znalazła się w gronie kilkunastu wytypowanych osób z całej Polski!

 Pani Magdalena Miętka od 20 lat pracuje w Przedszkolu nr 3 w Andrychowie.

Obecnie od kilku lat pracuje w oddziale specjalnym dla dzieci z autyzmem, wcześniej jako nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne w oddziale integracyjnym. Pani Magdalena Miętka jest nauczycielem sprawnie posługującym się nowościami technicznymi.

W czasie zajęć korzysta z monitora interaktywnego np. do zaprezentowania dzieciom autystycznym wyżej funkcjonującym scenek społecznych i pokazania prawidłowych wzorów reagowania w różnych sytuacjach tak trudnych dla dzieci z autyzmem czy zespołem Aspergera. Poza tym zawsze służy pomocą w obsłudze sprzętu oraz wykorzystywaniu w pełniejszy sposób jego możliwości.

Pomysł zakupienia c-eye tzw. Cyber-oka zrodził się z rozmów z matką jej podopiecznej, która kilkaset kilometrów musiała jeździć na turnusy rehabilitacyjne, aby córka mogła skorzystać z takiej terapii.

Głosowanie online na kandydatów potrwa do 10 listopada. Równolegle odbywać będą się obrady jury konkursowego. Laureatów konkursu poznamy 15 listopada.

Zagłosować na kandydatke możecie TUTAJ