Drogie panie rozpoczynamy nową formułę w serwisie informacyjnym Wrzuć.info. Przedstawiamy wam Klaudię Panek, która poprowadzi nas przez meandry branży beauty i odpowie na Wasze wszystkie pytania.

???? Witajcie w świecie urody i bezpieczeństwa kosmetycznego! Nazywam się Klaudia Panek. Jestem właścicielką trzech gabinetów kosmetycznych pod szyldem BEZ RE TUSZU a moje wieloletnie doświadczenie w pracy z naszymi ukochanymi klientkami, pozwoliło mi na pozyskanie wiedzy i umiejętności którą chcę Wam przekazać. 

???? Moja pasja do piękna i troska o Wasze zdrowie stały się moją misją. Jako juror na licznych mistrzostwach makijażu permanentnego oraz vice mistrzyni międzynarodowa w pigmentacji brwi, jestem zafascynowana każdym aspektem tej branży.

???? Teraz dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem w nowym projekcie – Beauty info. Nasz kanał to skarbnica wiedzy o najnowszych trendach, zabiegach kosmetycznych oraz sekretach piękna. Ale to nie wszystko!

???? Jesteśmy też Waszymi obrońcami! Razem z ekspertami odsłaniamy kulisy branży, pomagając Wam unikać pułapek i błędów w salonach kosmetycznych. Pokazujemy na co zwracać uwagę jako klientka, abyście czuły się bezpieczne i piękne w każdym gabinecie.

???? Dołączcie do naszej społeczności, gdzie piękno spotyka bezpieczeństwo. Razem odkrywajmy sekrety urody i uczmy się jak być pewnymi siebie i świadomymi klientkami. 

???? Z nami każdy dzień może być piękny! Śledźcie nasz serwis i razem z nami rozwijajcie swoje piękno i wiedzę. ????

Cieszę się, że mogę być częścią Waszej podróży do piękna i bezpieczeństwa. Razem jesteśmy nie do pokonania! ????????