W tym tygodniu do Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II przybyli radni Województwa Małopolskiego Piotr Ćwik oraz Józef Gawron. Spotkali się osobiście z lek. med. Grzegorzem Fitasem, składając gratulacje z okazji przedłużenia jego kadencji na stanowisku dyrektora o kolejne sześć lat.
Do słów uznania dołącza cała społeczność szpitala, która również przekazała dyrektorowi serdeczne życzenia.
Życzenia i plany na przyszłość
Panu Dyrektorowi życzymy wielu sukcesów w realizacji planów rozwojowych placówki, sprawnej realizacji inwestycji oraz podejmowania decyzji sprzyjających bezpieczeństwu i wysokiej jakości opieki nad pacjentami.
Na zdjęciu: od lewej – Piotr Ćwik, Grzegorz Fitas, Józef Gawron.
Źródło: szpitaljp2.krakow.pl
