Przejdź do treści

Nowa kadencja dyrektora Szpitala św. Jana Pawła II w Krakowie

– KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. JANA PAWŁA II. Szpital JP2 Kraków

W tym tygodniu do Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II przybyli radni Województwa Małopolskiego Piotr Ćwik oraz Józef Gawron. Spotkali się osobiście z lek. med. Grzegorzem Fitasem, składając gratulacje z okazji przedłużenia jego kadencji na stanowisku dyrektora o kolejne sześć lat.

Do słów uznania dołącza cała społeczność szpitala, która również przekazała dyrektorowi serdeczne życzenia.

Życzenia i plany na przyszłość

Panu Dyrektorowi życzymy wielu sukcesów w realizacji planów rozwojowych placówki, sprawnej realizacji inwestycji oraz podejmowania decyzji sprzyjających bezpieczeństwu i wysokiej jakości opieki nad pacjentami.

Na zdjęciu: od lewej – Piotr Ćwik, Grzegorz Fitas, Józef Gawron.

Źródło: szpitaljp2.krakow.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu