Nikola, Nadia, Oliwia, Natalia, Natalia, Anita i Emilia to 7 dziewczyn, które dnia 18 listopada 2023r. wytańczyły wspaniały sukces w Warszawie.

Ta sobota (18.11) zostanie na długo w pamięci grupy reprezentacyjnej DINO i całej Rewii. Dziewczyny zatańczyły na scenie Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy” i dostarczyły wszystkim oglądającym dużej dawki emocji i pięknego tańca Stając na scenie obok wspaniałych zespołów z różnych miejsc Polski, było jasne, że walczyć o nagrody będzie trudno, jednak wyniki zaskoczyły.

Ogólnopolskie Spotkania Taneczne SPONTAN w Warszawie mają 2 składy jurorskie: Jury złożone z przedstawicieli Teatru Tańca TEST oraz Jury Główne złożone z zaproszonych pedagogów i instruktorów tańca. Każde z nich przyznało swoje, osobne nagrody.

Grupa DINO otrzymała:

1 miejsce w kategorii Inne Formy Tańca od Jury Teatru Tańca TEST

Oraz GRAND PRIX 19 edycji Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN 2023

Jest to najwyższa nagroda konkursu, przyznawana ponad kategoriami tanecznymi.

Nasze zdziwienie, wzruszenie i wdzięczność są niedopisania Wszystko to przeszło Nasze najśmielsze oczekiwania dziękujemy za wspaniały Festiwal, z cudowną atmosferą i wysokim poziomem, za niesamowitą organizację i prowadzenie Dorożkarnia, Izabella Borkowska i Darek Sikorski – You’re THE BEST Wspaniałemu jury za takie docenienie wśród tylu wspaniałych zespołów Bartosz Figurski, Jakub Qba Łukowski, Agnieszka Sikorska oraz Teatr Tańca Test i wszystkim spotkanym wczoraj wspaniałym tancerzom, instruktorom, choreografom i dobrym ludziom, za ciepłe słowo, wsparcie i świetną zabawę – czytamy na facebookowym fanpage’u grupy DINO