W nocy z piątku na sobotę (11/12.08) w Harmężach doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginęło 3 młodych ludzi. 

Na miejscu wypadku po chwili pojawili się Kacper z Oliwią- 13-latkowie, którzy starali się udzielić pierwszej pomocy. Kacper aż do przyjazdu służb wykonywał resuscytację krążeniowo- oddechową. Niestety nie udało się uratować żadnego z młodych ludzi.

Po tych tragicznych wydarzeniach KAcper postanowił założyć zrzutkę 

Chciałem Państwa poprosić o wsparcie finansowe mojej zrzutki,która ma na celu zebranie środków pieniężnych na zakup sprzętu medycznego,który osobiście chcę przekazać wybranej jednostce OSP. Chciałbym aby moi rówieśnicy zapisywali się do pobliskich jednostek OSP i wstępowali w szeregi Młodzieżowych Drużyny Pożarniczych oraz korzystali z tych zajęć. Tam zdobędą odpowiednią wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i zabezpieczeń w nagłych wypadkach. Moim marzeniem w przyszłości jest zostać strażakiem.Chcę pomagać i ratować życie. Niejednokrotnie to strażacy jednostek OSP znajdują się na miejscu różnych wypadków jako pierwsi, jednak aby udzielić fachowej pomocy potrzebują sprzętu ratującego życie. Z zebranych środków chcę zakupić: torby medyczne R1 oraz defibrylator AED. Jeśli zostanie więcej pieniędzy przekażę je na inne potrzeby jednostek.Wszystkie faktury zamieszczę tutaj Państwu do wglądu.

„- napisał Kacper na profilu zrzutki, którą znajdziecie TUTAJ