Z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi wspólnie z Fundacją DKMS organizujemy specjalne wydarzenie dla kobiet, które są przed, w trakcie lub po leczeniu onkologicznym, ze szczególnym uwzględnieniem pacjentek hematoonkologicznych.
W czwartek od godziny 11 zapraszamy na rozmowy z lekarzami, konsultacje z kosmetologami oraz pokazy i porady makijażowe. W kameralnej, kobiecej atmosferze poruszymy m.in. kwestie pielęgnacji skóry podczas terapii onkologicznej i dobierania makijażu. Na zakończenie uczestniczek czekają upominki i niespodzianki od partnerów wydarzenia.
Szczegóły wydarzenia
Miejsce: Szpital Uniwersytecki, ul. M. Jakubowskiego 2, Budynek A, wejście nr 4, sala A.2.14.
Zachęcamy do udziału — warto nas odwiedzić! Zapisy odbywają się przez formularz.
Źródło: su.krakow.pl