Przejdź do treści

Podziękowania dla personelu medycznego

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych. Gorlice

Dziękuję za wysoki profesjonalizm, oddanie, cierpliwość i empatię, które każdego dnia towarzyszą Państwa odpowiedzialnej służbie. To właśnie dzięki wiedzy, doświadczeniu i wielkiemu zaangażowaniu pacjenci otrzymują nie tylko fachową opiekę, lecz także wsparcie, zrozumienie i nadzieję.

Życzę dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz nieustającej życzliwości ze strony pacjentów. Niech odniesienia zawodowe i życie prywatne przynoszą pomyślność, a każdy dzień dostarcza poczucia dumy z pełnionej misji.

Wyrazy uznania i wsparcia

Mirosław Waląg
Starosta Gorlicki

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu