Dziękuję za wysoki profesjonalizm, oddanie, cierpliwość i empatię, które każdego dnia towarzyszą Państwa odpowiedzialnej służbie. To właśnie dzięki wiedzy, doświadczeniu i wielkiemu zaangażowaniu pacjenci otrzymują nie tylko fachową opiekę, lecz także wsparcie, zrozumienie i nadzieję.
Życzę dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz nieustającej życzliwości ze strony pacjentów. Niech odniesienia zawodowe i życie prywatne przynoszą pomyślność, a każdy dzień dostarcza poczucia dumy z pełnionej misji.
Wyrazy uznania i wsparcia
Mirosław Waląg
Starosta Gorlicki
