Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych składamy serdeczne słowa uznania wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom oraz położnym za ich codzienną, odpowiedzialną służbę na rzecz zdrowia i życia innych osób.
Doceniamy profesjonalizm, troskę, empatię i poświęcenie, które towarzyszą Państwa pracy każdego dnia. Wasze zaangażowanie i oddanie są nieocenionym elementem systemu ochrony zdrowia i dają pacjentom oraz ich rodzinom poczucie bezpieczeństwa.
Wdzięczność i życzenia
Życzymy dużo zdrowia, satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz życzliwości i szacunku ze strony społeczeństwa.
Źródło: powiatwadowicki.pl
