Przejdź do treści

Podziękowania dla samorządowców z okazji Dnia Samorządowca

27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego. Wadowice

Z okazji Dnia Samorządowca wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy dzięki pracy, zaangażowaniu i poczuciu odpowiedzialności współtworzą nowoczesną i otwartą wspólnotę lokalną.

Samorząd to nie tylko urzędy, decyzje i dokumenty — przede wszystkim to ludzie działający blisko mieszkańców: słuchają ich potrzeb, udzielają pomocy, organizują życie społeczności, wprowadzają zmiany i kreują przestrzeń do wspólnego funkcjonowania.

Bliskość i odpowiedzialność w służbie społeczności

Życzymy wszystkim osobom pracującym w samorządzie odwagi w realizacji śmiałych pomysłów, satysfakcji z osiąganych rezultatów, zarówno tych drobnych, jak i znaczących, oraz nie gasnącej energii do działania na rzecz lokalnej społeczności. Niech codzienne obowiązki dają poczucie sensu, a życzliwość mieszkańców potwierdza, że wysiłek na rzecz dobra wspólnego ma sens.

Źródło: powiatwadowicki.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu