Przejdź do treści

Podziękowania dla samorządowców z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja – Ogólnopolski Dzień Samorządu Terytorialnego. Gorlice

Szanowni Państwo Samorządowcy,

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragnę wyrazić serdeczne podziękowania za Państwa codzienny trud, poczucie odpowiedzialności i nieustające zaangażowanie na rzecz lokalnych społeczności.

Wkład w rozwój lokalny

To dzięki Państwa determinacji, uwrażliwieniu na potrzeby mieszkańców oraz dbałości o rozwój „małych ojczyzn” możliwe jest budowanie silnego, nowoczesnego i przyjaznego samorządu. Każda inicjatywa, każde działanie i każda decyzja podejmowana z myślą o mieszkańcach ma istotne znaczenie dla rozwoju naszych gmin, miast i całego powiatu.

Mirosław Waląg — Starosta Gorlicki

Foto gov.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu