Szanowni Państwo Samorządowcy,
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragnę wyrazić serdeczne podziękowania za Państwa codzienny trud, poczucie odpowiedzialności i nieustające zaangażowanie na rzecz lokalnych społeczności.
Wkład w rozwój lokalny
To dzięki Państwa determinacji, uwrażliwieniu na potrzeby mieszkańców oraz dbałości o rozwój „małych ojczyzn” możliwe jest budowanie silnego, nowoczesnego i przyjaznego samorządu. Każda inicjatywa, każde działanie i każda decyzja podejmowana z myślą o mieszkańcach ma istotne znaczenie dla rozwoju naszych gmin, miast i całego powiatu.
Mirosław Waląg — Starosta Gorlicki
Foto gov.pl
