Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego przekazuję serdeczne podziękowania wszystkim działaczom samorządowym z ziemi gorlickiej — Radnym Rady Miasta Gorlice, Przewodniczącym i Członkom Zarządów Osiedli, pracownikom Urzędu Miejskiego w Gorlicach oraz przedstawicielom instytucji i jednostek współpracujących z naszym samorządem.
Dziękuję za rzetelną pracę, zaangażowanie i serce wkładane w rozwój Gorlic, całego regionu oraz naszej lokalnej społeczności. To dzięki wspólnemu wysiłkowi możliwe jest realizowanie licznych ważnych przedsięwzięć na rzecz „małej ojczyzny”.
Wsparcie i uznanie dla wspólnych działań
Życzę Państwu nieustającej energii, satysfakcji z pełnionej służby oraz odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Niech towarzyszy Wam również powodzenie zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych.
Z poważaniem
Rafał Kukla
Źródło: gorlice.pl
