Jak przekazuje Radny Powiatowy Sebastian Mlak:

15 maja br. (poniedziałek) do naszego województwa zjadą parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją „Tu Jest Przyszłość”. Spotkają się z mieszkańcami, we wszystkich powiatach Małopolski. Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej pojawią się również w Powiecie Wadowickim. Na ten dzień zaplanowano szereg spotkań tematycznych poświęconych m.in. sprawom NGO, przedsiębiorców i samorządu.

Powiat odwiedzą m.in. Posłanka na Sejm RP Katarzyna Lubnauer, Poseł na Sejm RP Paweł Papke i Senator RP Marek Borowski. Kulminacyjnym punktem wizyty parlamentarzystów będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami Powiatu Wadowickiego zaplanowane na 15 maja br. (poniedziałek) o godz. 18:00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej, ul. Legionów 1.

Akcja „Tu Jest Przyszłość” to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie! Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji.

Bezpośredni kontakt z wyborcami to jest to, co odróżnia nas od PiS. Nie boimy się trudnych pytań i prawdziwych mieszkańców na spotkaniach! Możecie przekonać się sami! Czekamy na Was!

– dodaje Sebastian Mlak, Radny Rady Powiatu Wadowickiego.