W poniedziałek (25 maja) na terenie jednej z fabryk w Kętach doszło do groźnego wypadku przy pracy. Jak wynika ze wstępnych informacji, mężczyzna przebił sobie dłoń drutem.
Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby ratunkowe. Ratownicy medyczni udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy, po czym został on przetransportowany karetką do szpitala na dalsze badania i leczenie.
Na ten moment nie są znane dokładne okoliczności zdarzenia. Sprawą zajmują się odpowiednie służby.
