Przejdź do treści

Praktyczne szkolenie z pierwszej pomocy w Rabie Wyżnej

Pierwsza pomoc w praktyce – szkolenie dla mieszkańców Gminy Raba Wyżna. Raba Wyżna

Mieszkańcy Gminy Raba Wyżna, a w szczególności mieszkańcy Raby Wyżnej, są zaproszeni na praktyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. To możliwość zdobycia umiejętności przydatnych w nagłych sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu.

Szkolenie odbędzie się 8 czerwca 2026 r. (poniedziałek) w godz. 18:00–21:00 w Remizie OSP Raba Wyżna.

Szczegóły programu

Uczestnicy poznają zasady prawidłowego udzielania pierwszej pomocy, w tym techniki resuscytacji krążeniowo‑oddechowej (RKO) oraz obsługę defibrylatora AED. Zajęcia obejmą także postępowanie w przypadku omdleń, zadławień i urazów.

Szkolenie ma charakter praktyczny — każdy będzie mógł przećwiczyć najważniejsze czynności ratunkowe pod okiem doświadczonych instruktorów.

Zachęcamy do udziału — nabyte umiejętności mogą pomóc uratować czyjeś życie.

Źródło: samorzad.gov.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu