Przejdź do treści

Prezydent spotka się z mieszkańcami Wzgórz Krzesławickich

Wzgórza Krzesławickie zabiorą głos. Kolejna „ławka dialogu” już dziś. Kraków
Fot. Magiczny Kraków

Cykl bezpośrednich rozmów z mieszkańcami — znany jako „Ławka dialogu” — od kilku miesięcy przyciąga krakowian na kolejne spotkania na osiedlach. Tym razem prezydent zaprasza na rozmowy mieszkańców Wzgórz Krzesławickich, by porozmawiać o tym, jak wygląda najbliższe otoczenie i jakie są plany na przyszłość tej części miasta.

Spotkania mają na celu umożliwienie dyskusji zarówno o większych inwestycjach i komunikacji, jak i o codziennych sprawach wpływających na jakość życia w sąsiedztwie. W wydarzeniu biorą udział również przedstawiciele miejskich jednostek i instytucji, dzięki czemu uczestnicy mogą zgłaszać uwagi, proponować rozwiązania i otrzymać informacje o planowanych działaniach.

Tematy do rozmowy

Mieszkańcy mogą poruszać różne kwestie — od strategii inwestycyjnych po drobne, lokalne problemy. Obecność urzędników daje szansę na bezpośrednie uzyskanie odpowiedzi i wyjaśnień dotyczących realizacji projektów w tej części Krakowa.

Źródło: krakow.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu