Przejdź do treści

Przyjęcie mieszkańców przez Burmistrza Bochni

Przyjmowanie mieszkańców – wtorek, 5 sierpnia 2025 r.. Bochnia

Burmistrz Miasta Bochnia, Magdalena Łacna, przyjmować będzie mieszkańców we wtorek 2 czerwca 2026 roku w godzinach 13:00–15:00. Spotkania będą dotyczyć spraw związanych ze składaniem skarg oraz wniosków.

Osoby planujące wizytę proszone są o przygotowanie niezbędnych dokumentów oraz punktualne stawienie się w wyznaczonym terminie.

Informacje organizacyjne

W razie potrzeby dodatkowych wyjaśnień można kontaktować się z Urzędem Miasta Bochnia.

Źródło: bochnia.eu

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu