Burmistrz Miasta Bochnia, Magdalena Łacna, przyjmować będzie mieszkańców we wtorek 2 czerwca 2026 roku w godzinach 13:00–15:00. Spotkania będą dotyczyć spraw związanych ze składaniem skarg oraz wniosków.
Osoby planujące wizytę proszone są o przygotowanie niezbędnych dokumentów oraz punktualne stawienie się w wyznaczonym terminie.
Informacje organizacyjne
W razie potrzeby dodatkowych wyjaśnień można kontaktować się z Urzędem Miasta Bochnia.
Źródło: bochnia.eu
