O tym fakcie w poniedziałek (2.10) poinformował radny Mateusz Klinowski za pośrednictwem swojego facebookowego profilu. Sprawa dotyczy tematu jaki poruszaliśmy w artykule TUTAJ

Cała sprawa obiła się szerokim echem w mediach. Materiał wrzuc.info przygotowany wpsólnie z radnym klubu Wolne Wadowice Mateuszem Klinowskim, dotyczył przewodniczącego Rady Miejskiej w Wadowicach czyli Piotra Hajnosza, który w miniony weekend został znaleziony nieprzytomny w swoim samochodzie, na parkingu podziemnym bloku mieszkalnego w Wadowicach. Z relacji świadków wynikało, że Piotr Hajnosz z głową na kierownicy i kluczykami w stacyjne został znaleziony w samochodzie. Świadkowie próbowali go ocucić, a po przebudzeniu przewodniczący bełkotliwie się tłumaczył. Na masce auta znajdowały się krople wody, co oznaczało, że niedawno samochód powróciłz trasy do garażu. Dodatkowo po usłyszeniu, że świadkowie wzywają Policję, Piotra Hajnosz oddalił się z miejsca zdarzenia.

O sprawie pisały ogólnopolskie media i jak do tej pory bez skutku…

Mateusz Klinowski napisał:

Sporządził również uchwałę, która ma być głosowana na sesji nadzwyczajnej i dotyczyć odwołania przewodniczącego

Były burmistrz Wadowic a obecnie radny Mateusz Klinowski uważa, że policja nie dopełniła swoich obowiązków i zapowiada zawiadomienie do prokuratury.