Przejdź do treści

Recital gitarowy Natalii Owsianki w Raciechowicach

Już jutro, w środę o godzinie 17:30, w sali widowiskowej w Raciechowicach odbędzie się recital gitarowy przygotowany przez Natalię Owsiankę – absolwentkę Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Raciechowicach.

Natalia rozwijała swoje umiejętności w klasie gitary prowadzonej przez Agnieszkę Cyrek. Obecnie kontynuuje naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, gdzie pracuje pod kierunkiem Adama Zalasa. W najbliższym czasie zamierza przystąpić do egzaminów wstępnych na studia muzyczne, by dalej rozwijać swoją ścieżkę artystyczną.

Program koncertu

W trakcie recitalu zaprezentowany zostanie repertuar ukazujący różnorodność brzmień gitary. W programie znajdują się utwory takich autorów jak:

  • Gaspar Sanz – Espanoleta i Canarios
  • Francisco Tárrega – Capricho Árabe
  • Máximo Diego Pujol – Etiuda nr 1
  • Heitor Villa-Lobos – Preludium nr 1
  • Roland Dyens – Songe Capricorne

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki gitarowej na wieczór z młodą wykonawczynią, która przygotowuje się do kolejnego etapu edukacji muzycznej.

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu