Przejdź do treści

Remiza OSP w Bielance otrzyma dofinansowanie na modernizację

Środki zewnętrzne na modernizację remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Bielanka. Raba Wyżna

Gmina Raba Wyżna pozyskała środki na remont remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielance. Prace mają na celu unowocześnienie i poprawę funkcjonalności obiektu, w którym działają miejscowi druhowie.

Zakres robót obejmuje modernizację dwóch pomieszczeń bojowych, w tym wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie połaci dachowej z wykonaniem zabudowy z płyt gipsowo‑kartonowych oraz niezbędne prace wykończeniowe.

Korzyści dla strażaków i mieszkańców

Realizacja zadania przyczyni się do poprawy efektywności energetycznej budynku, zwiększenia komfortu użytkowania pomieszczeń i stworzenia lepszych warunków do prowadzenia działań ratowniczych przez OSP.

Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 96 000,00 zł, z czego dofinansowanie z budżetu Województwa Małopolskiego to 40 000,00 zł w ramach działania „Małopolskie OSP 2026”.

Opracowanie: Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych i Rozwoju Gminy

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="900"]
Menu