Nadleśnictwo Gorlice informuje, że w związku z pracami remontowymi od 25 maja 2026 r. do 30 maja 2026 r. publicznie udostępniona droga leśna nr 1, nazywana „Niemiecką drogą”, na odcinkach w leśnictwach Bodaki i Wołowiec zostanie całkowicie wyłączona z użytkowania.
Prosimy o uwzględnienie utrudnień i planowanie objazdów — wykonawca i Nadleśnictwo będą starać się zakończyć prace w zaplanowanym terminie.
Komunikat i przeprosiny
Nadleśnictwo Gorlice przeprasza za związane z remontem niedogodności.
