W związku z planowanym frezowaniem nawierzchni oraz stabilizacją podbudowy na całej szerokości jezdni w ramach rozbudowy ul. Pułaskiego (DP 1512 K) konieczne będzie czasowe zamknięcie wybranych odcinków drogi.
Pierwszy etap prac obejmuje odcinek w km 2+240–2+575 (park Pułaskiego – wjazd na Górę Parkową) i potrwa od 25 maja (poniedziałek) od godz. 8:00 do 3 czerwca (środa) do godz. 16:00.
Informacje dla kierowców
Drugi etap robót dotyczy odcinka w km 2+575–2+900 (wjazd na Górę Parkową – koniec zakresu prac) i będzie realizowany od 8 czerwca (poniedziałek) od godz. 8:00 do 18 czerwca (czwartek) do godz. 16:00. W tych terminach ruch na zamkniętych fragmentach będzie całkowicie wstrzymany.
Prosimy kierowców oraz mieszkańców o uwzględnienie utrudnień przy planowaniu podróży i stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz poleceń służb drogowych.
Źródło: nowosadecki.pl