Szanowni Mieszkańcy, informujemy, że w ramach zadania pn. „Odbiór i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Łukowica” w maju 2026 r. rozpocznie się zbiórka odpadów zawierających azbest zgromadzonych na posesjach.
Mieszkańcy, którzy zgłosili wcześniej swoje odpady, zostali już umieszczeni na liście odbioru.
Jak zgłosić dodatkowe odpady
Osoby, które nadal posiadają przygotowane odpady zawierające azbest, mogą dokonać dodatkowego zgłoszenia telefonicznie pod numerem: (18) 330-15-36.
Odbiór będzie przeprowadzany zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
