Przejdź do treści

Rozpoczęto akcję Lesio na Maxa na rzecz Maksa Tockiego

Na terenie gminy Dobczyce realziowane jest ogólnopolskie badanie epidemiologiczne WOBASZ. Gmina Dobczyce

W Dąbrowie trwa zbiórka pod nazwą Lesio na Maxa, której celem jest zebranie środków dla Maksa Tockiego — chłopca dotkniętego dystrofią mięśniową Duchenne’a. Jedyną realną szansą na zatrzymanie postępu choroby jest droga terapia oferowana w Stanach Zjednoczonych.

Organizatorzy podkreślają, że każda, nawet drobna forma pomocy, ma znaczenie dla zdrowia i przyszłości Maksa.

Jak można pomóc

Wsparcie można okazać na różne sposoby: poprzez darowizny, udział w akcjach charytatywnych, udostępnianie informacji o zbiórce czy udział w lokalnych wydarzeniach i licytacjach. Szczegółowe informacje na temat zbiórki oraz sposobów wsparcia są dostępne na stronach organizatorów i platformie zbiórkowej.

Źródło: dobczyce.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu