Przejdź do treści

Rozpoczęto prace projektowe kanalizacji sanitarnej w Radgoszczy

Artur Andrus w bibliotece. Gmina Radgoszcz

Informujemy, że wystartowały prace projektowe dotyczące budowy sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. A. Mickiewicza, Kościelnej, Akacjowej, M. Kopernika i Dębowej w Radgoszczy oraz na odcinku ul. E. Orzeszkowej od skrzyżowania z ul. Narożniki do granicy z gminą Radomyśl Wielki. Mieszkańcy od dawna oczekiwali na rozbudowę infrastruktury w tych częściach gminy, dlatego rozpoczęcie projektowania jest ważnym krokiem w stronę realizacji tych inwestycji.

W związku z pracami w wymienionych rejonach na terenach inwestycji pojawią się uprawnieni projektanci i geodeci. Będą oni prowadzić uzgodnienia z właścicielami działek w sprawie szczegółowego przebiegu trasy sieci oraz uzyskiwać zgody na wejście na teren posesji.

Etap uzgodnień

Przeprowadzanie tych ustaleń stanowi kluczowy etap, niezbędny do sprawnego przygotowania dokumentacji projektowej i dalszej realizacji inwestycji, dlatego będzie przebiegać z zachowaniem niezbędnych procedur.

W odpowiedzi na liczne pytania mieszkańców planowane są również spotkania informacyjne z udziałem projektantów i przedstawicieli Urzędu Gminy Radgoszcz. O terminach i miejscach spotkań zostaniemy poinformowani w odrębnych komunikatach.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji zadań można uzyskać w Urzędzie Gminy Radgoszcz, kontaktując się z Referatem Budownictwa i Zamówień Publicznych pod numerem telefonu: 14 662 22 23.

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu