Przejdź do treści

Rozpoczęto wykaszanie poboczy przy drogach gminnych w Kozłowie

AWARIA WODOCIĄGU W PRZYBYSŁAWICACH. Gmina Kozłów

Urząd Gminy w Kozłowie informuje, że pracownicy rozpoczęli prace polegające na wykaszaniu poboczy przy drogach gminnych.

Prace będą prowadzone sukcesywnie i etapami na terenie całej gminy.

Bezpieczeństwo i organizacja prac

Prosimy mieszkańców oraz użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach, gdzie prowadzone są prace, oraz o wyrozumiałość wobec ewentualnych chwilowych utrudnień.

Dziękujemy za współpracę.

Źródło: Urząd Gminy w Kozłowie

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu