Urząd Gminy w Kozłowie informuje, że pracownicy rozpoczęli prace polegające na wykaszaniu poboczy przy drogach gminnych.
Prace będą prowadzone sukcesywnie i etapami na terenie całej gminy.
Bezpieczeństwo i organizacja prac
Prosimy mieszkańców oraz użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach, gdzie prowadzone są prace, oraz o wyrozumiałość wobec ewentualnych chwilowych utrudnień.
Dziękujemy za współpracę.
Źródło: Urząd Gminy w Kozłowie