SolveMe to pierwszy escape room w Andrychowie. Miejsce inspirowane jest popularnym serialem produkcji HBO „Gra o Tron”.

Nasz escape room wyróżnia się koncentracją na pasjonujących łamigłówkach. Nie trzeba tu szukać przypadkowych przedmiotów w zakamarkach. U nas gracze w 100% oddają się rozwiązywaniu zagadek. Zrezygnowaliśmy z „waste timerów”, czyli zbędnych elementów, które tylko wydłużają niepotrzebnie rozgrywkę. Pełne 60 minut to prawdziwe wyzwanie dla logicznego myślenia, spostrzegawczości, słuchania ze zrozumieniem oraz umiejętności współpracy w zespole.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo poprzez spełnianie wymogów PPOŻ i BHP, dostępność legalizowanych gaśnic i apteczek. Nad grą stale czuwa Mistrz Gry, z którym kontakt jest nieprzerywalny. Drogi ewakuacyjne są wyraźnie oznaczone i oświetlone, a zagadki elektroniczne działają przy niskim napięciu 12V. Każde pomieszczenie wyposażone jest w przyciski bezpieczeństwa, które otwierają drzwi i włączają światło ewakuacyjne.

Różnorodność

Stawiamy na zróżnicowane doświadczenia. Nasz escape room nie podąża utartymi schematami. Łączymy zaawansowaną elektronikę z manualnymi łamigłówkami, jednocześnie pobudzając różne zmysły graczy. To idealny sposób na integrację w firmach oraz sprawdzenie zdolności komunikacyjnych grupy. Ponadto, to doskonałe miejsce na niezapomnianą randkę lub wyjątkową rozrywkę w gronie przyjaciół.

Inspiracja

Nasz escape room czerpie inspirację z uwielbianego serialu „Gra o Tron”. W całej Polsce nie znajdziesz drugiego takiego miejsca. Kreacja fabuły była dla nas wyzwaniem, które pociągało za sobą liczne zmiany i dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, aby zapewnić spójność rozgrywki.

Nasza przygoda ciągle trwa

Nie zamierzamy spocząć na laurach. Już w ten nadchodzący weekend zapraszamy Cię do darmowej gry miejskiej. Wiemy, że escape roomy nadal nie są powszechnie znane, mimo że stanowią świetny trening umysłu i oferują wyjątkowe przeżycia. To Twoja szansa, aby spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek i doświadczyć niezapomnianych emocji, a przede wszystkim poczuć satysfakcję z sukcesu.

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił, zapraszamy do budynku przy ul. Krakowskiej 116 w Andrychowie

Zapraszamy do zapoznania się z facebookowym profilem TUTAJ

  • Krakowska 116, Andrychów
  • 663 053 171
  • solvemekg@gmail.com

Zachęcamy do udziału w pierwszej andrychowskiej przygodzie! Link do wydarzenia TUTAJ