Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza na spotkanie z prof. Andrzejem Olejko, które odbędzie się w piątek 15 maja o godzinie 18:00 w Galerii Sztuki w Gorlicach (ul. Piekarska 2).
Wydarzenie połączone będzie z promocją najnowszej publikacji autora dotyczącej wydarzeń z 1915 roku, zatytułowanej „1915. Od przełamania gorlickiego po Lwów”.
Szczegóły spotkania
Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych historią i literaturą na wieczór poświęcony książce oraz rozmowie z jej autorem. Miejsce spotkania to Galeria Sztuki Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów.
Źródło: gorlice.pl
