Przejdź do treści

Spotkanie burmistrza z laureatką konkursu antyhejtowego

Na terenie gminy Dobczyce realziowane jest ogólnopolskie badanie epidemiologiczne WOBASZ. Gmina Dobczyce

W urzędowych murach odbyło się dziś szczególne spotkanie burmistrza Tomasza Susia z Natalią Brzezińską, która wygrała konkurs przeciwko mowie nienawiści w sieci.

W ramach wizyty odbyło się oficjalne wręczenie dyplomu oraz vouchera potwierdzającego przyznanie głównej nagrody.

Nagroda — muzyczna przygoda

Laureatka otrzymała pakiet nagród, które otwierają przed nią nowe możliwości artystyczne:

  • profesjonalne nagranie ścieżki dźwiękowej w studio,
  • udział w teledysku razem z Drużyną Mistrzów,
  • debiut sceniczny podczas Dni Dobczyc 2026,
  • wspólny występ w duecie z Romanem Bosskim,
  • oraz wywiad w miesięczniku „Tapeta”.

Gratulujemy Natalii i dziękujemy za promowanie kultury szacunku i pozytywnej komunikacji w internecie.

Źródło: dobczyce.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="900"]
Menu