Przejdź do treści

Starosta i członek zarządu przekazali sprzęt medyczny dla OSP Paszyn

Uwaga! Zamknięta droga w Binczarowej. Powiat nowosądecki

Starosta Nowosądecki Tadeusz Zaremba oraz członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego Paweł Łabuda przekazali dziś przedstawicielom Ochotniczej Straży Pożarnej w Paszynie komplet sprzętu do ratownictwa medycznego. W jego skład wchodzą plecak ratowniczy, deska ortopedyczna oraz szyny stabilizacyjne.

Szacunkowa wartość jednego zestawu to około 4 tys. zł.

Szczegóły przekazania

Przekazanie wyposażenia ma na celu wsparcie działań ratowniczych lokalnej jednostki OSP i zwiększenie możliwości udzielania pierwszej pomocy na miejscu zdarzeń.

Źródło: nowosadecki.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu