Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej informuje, że wnioski o stypendium dla uczniów wyróżniających się wysokimi wynikami można składać do 12 czerwca 2026 r.
O stypendium mogą ubiegać się uczniowie szkół mających siedzibę na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska. Środki przyznawane są za uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz za osiągnięcia sportowe i artystyczne albo sukcesy w konkursach o zasięgu co najmniej wojewódzkim. Wymagane osiągnięcia powinny pochodzić z bieżącego roku szkolnego 2025/2026.
Kto może składać wnioski?
Wnioski o przyznanie Stypendium Burmistrza mogą składać:
- rodzice lub opiekunowie prawni uczniów,
- pełnoletni uczniowie osobiście.
Do wniosku należy dołączyć:
- zaświadczenie wydane przez dyrektora szkoły potwierdzające uczęszczanie do placówki z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska,
- kserokopie dokumentów potwierdzających osiągnięcia uprawniające do przyznania stypendium (np. dyplomy, zaświadczenia o wynikach).
Wnioski należy składać w siedzibie Centrum Usług Wspólnych w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Sportowej 4. Termin składania dokumentów upływa 12 czerwca 2025 r. w godzinach 9:00–14:00.
W razie pytań szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 14 655 4224 w godzinach 7:30–15:30 oraz w dokumentach załączonych do ogłoszenia.
Uwaga: złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem stypendium.
Załączniki
- regulamin
- formularz wniosku o przyznanie stypendium
- formularz wniosku o przyznanie stypendium (kopie)
