Przejdź do treści

Sukcesy młodzików MARATON Gorlice na Mistrzostwach Małopolski w Krakowie

Historyczne wyniki i pięć medali dla Maratonu Gorlice!. Gorlice

W niedzielę 24 maja na stadionie Akademii Kultury Fizycznej w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Małopolski Młodzików dla roczników 2011–2012. W zawodach wystartowało około 600 młodych lekkoatletów, a wśród nich znalazło się 31 reprezentantów klubu MARATON z Gorlic.

Reprezentanci gorlickiego klubu wywalczyli kilka miejsc na podium, zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i w rywalizacji sztafetowej.

Medaliści i najlepsze osiągnięcia

  • 1. miejsce – Hubert Krzemiński (kula)
  • 2. miejsce – Viktoria Kosiarska (300 m)
  • 2. miejsce – Hubert Krzemiński (dysk)
  • 3. miejsce – Gabriela Górska (2000 m)
  • 3. miejsce – sztafeta 4×100 m (Gabriela Bryg, Karolina Babral, Milena Padoł, Julia Siuta)

Dwa wyniki osiągnięte przez zawodników MARATON-u zostały zapisane jako najlepsze w historii Powiatu Gorlickiego:

  • Viktoria Kosiarska – 300 m: 41,07 s
  • sztafeta 4×100 m – 52,68 s

Ponadto klub i miasto Gorlice w Krakowie reprezentowali także:

  • Averesch Nils
  • Batory Szymon
  • Gubała Nikola
  • Gorzkowicza Hubert
  • Herma Klaudia
  • Herma Milena
  • Jeż Maja
  • Kiełbasa Marlena
  • Kotowicz Nikola
  • Krzemińska Martyna
  • Kurczak Zuzanna
  • Lesiak Milena
  • Łopata Amelia
  • Łopata Zuzanna
  • Markowski Tomasz
  • Mroczka Jakub
  • Polański Maksymilian
  • Przybyłowicz Filip
  • Przybyłowicz Wiktoria
  • Rogulska Natalia
  • Szymanek Emilia
  • Świątek Julita
  • Tutko Milena
  • Wilga Joanna

Materiał: Maraton Gorlice

Źródło: gorlice.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu