Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wieczorem na ul. Lenartowicza w Andrychowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jak relacjonują świadkowie, tuż przed kolizją w okolicy było słychać głośny pisk opon.
Na miejsce szybko skierowano służby ratunkowe. Działania prowadzą strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Andrychowie oraz druhowie z OSP Andrychów. Obecni są także policjanci, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia i ustalają dokładne okoliczności kolizji.
Według wstępnych informacji przekazanych przez służby, nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy muszą jednak liczyć się z utrudnieniami w ruchu w rejonie ul. Lenartowicza.
Fot. Pomoc Drogowa Wadowice
