Joanna Łysoń Terytorium Interior Design to studio stworzone z myślą o projektowaniu funkcjonalnych i wygodnych przestrzeni.

Firma działa na rynku od 2017 roku. Zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Jak mówi właścicielka:

Miejsce w którym żyjemy, pracujemy mocno wpływa na naszą energię oraz samopoczucie. Uwielbiam wnętrza z umiarem, natomiast przytulne i personalizowane. Do tego mają być wygodne, funkcjonalne i piękne. Wnętrze musi być dopasowane do Twojego stylu życia i posiadać Twój charakter.(…)Piękne wnętrze to również uporządkowane wnętrze. Dlatego też służę również usługami w zakresie porządkowania i organizacji poszczególnych przestrzeni w Twoim mieszkaniu. Kilkunastoletnie doświadczenie w kraju i za granicą w branży hotelarskiej i restauracyjnej daje mi ogromne kompetencje i doświadczenie aby ulepszać również wnętrza hotelowe i restauracyjne. Restauracja to już nie tylko dobre jedzenie, dogodna lokalizacja oraz kompetentny i miły personel… to również klimat i unikatowość wnętrza oraz walory estetyczne.

Firma oferuje:

  • Projekty pomieszczeń komercyjnych
  • Projekty wnętrz domów i mieszkań
  • Optymalizację przestrzeni

Wszystkich, którzy chcą wprowadzić innowacyjne i atrakcyjne rozwiązania do przestrzeni firmowych oraz mieszkalnych, zapraszamy do kontaktu.

Adres:  34-120 Inwałd ul. Wadowicka 169a

Telefon:  +48 697 697 004

Facebook:  https://www.facebook.com/terytoriumid/

www:  https://terytoriumid.pl/