Przejdź do treści

To będzie HIT! Paul Regio prezentuje swoje nowe dzieło

124 minutowy Horror “The Kibel” jest już dostępny we wszystkich punktach na linii kolejowej nr 117

Przyjdźcie i przekonajcie się sami czym jest tajemniczy “kibel”.

Z reżyserem udało nam się porozmawiać. Oto krótki zapis rozmowy telefonicznej serwisu informacyjnego Wrzuc.info z Paul Regio

Paul Regio: Powiedz mi, po co jest ten kibel?

Dawid Kierczak: Właśnie, po co?

Paul Regio: Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten kibel? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa Powiatu Wadowickiego i nie tylko! To jest kibel na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym kiblem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest kibel społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?

Dawid Kierczak: Protokół zniszczenia?

Paul Regio: Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.

Zapraszamy państwa do oglądania i komentowania. Oto przed wami zwiastun horroru “The Kibel”. 

Reżyseria: Paul Regio

Scenariusz: Życie

Avatar autora: Dawid Kierczak

Dawid Kierczak

Rodowity andrychowianin, który od ponad dekady konsekwentnie zajmuje się dziennikarstwem lokalnym. W swojej pracy chętnie sięga po tematy niewygodne, zwracając uwagę na niespójności, nierówności i zaniedbania, które zbyt często umykają publicznej debacie. Jego publikacje cechuje krytyczne spojrzenie na funkcjonowanie systemu oraz wyczulenie na społeczne absurdy. Po godzinach oddaje się swojej pasji do historii, ze szczególnym uwzględnieniem lotnictwa okresu II wojny światowej. Równowagę między powagą tematów a codziennością odnajduje w świecie gier komputerowych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu