Przejdź do treści

Wernisaż prac Pauliny Jasek w galerii ISPINA

Na terenie gminy Dobczyce realziowane jest ogólnopolskie badanie epidemiologiczne WOBASZ. Gmina Dobczyce

Wernisaż prac Pauliny Jasek odbył się 27 maja 2026 r. w galerii ISPINA. W wydarzeniu wzięli udział liczni goście — rodzina, przyjaciele, członkowie Stowarzyszenia Ispina Dobczyce, reprezentanci grupy Wypisz – wymaluj oraz inni zaproszeni.

Prezentowane obrazy zdobyły powszechne uznanie za umiejętność uchwycenia ulotnych momentów podczas obcowania z krajobrazem.

Kolor, kompozycja i nastrój

Stonowana paleta barw wprowadzała atmosferę spokoju, a nakładane plamy farby tworzyły wrażenie ładu, wyciszenia i refleksji. Forma i treść dzieł doskonale ze sobą współgrały, tworząc spójną całość.

Serdecznie polecamy obejrzenie tej interesującej wystawy — będzie dostępna do końca lipca.

Tekst i zdjęcia: Stowarzyszenie Ispina Dobczyce

Źródło: dobczyce.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu