Przejdź do treści

Wojewoda informuje o wydłużeniu terminu na szacowanie szkód po przymrozkach

Posiedzenie Komisji Infrastruktury, Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego. Gmina Jerzmanowice-Przeginia

Wojewoda Małopolski przekazał, że w związku z przedłużeniem przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa terminu na składanie wniosków o płatności obszarowe do końca maja, termin na zgłaszanie wniosków o oszacowanie szkód spowodowanych przymrozkami wiosennymi został wydłużony do 15 dni od dnia wystąpienia przymrozku.

Informacja odnosi się do gospodarstw rolnych oraz działów specjalnych produkcji rolnej.

Termin zgłaszania szkód

Rolnicy, którzy zauważą szkody po wystąpieniu przymrozków, mają teraz 15 dni od daty zdarzenia na zgłoszenie ich do odpowiednich organów w celu oszacowania strat.

Źródło: jerzmanowice-przeginia.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu