Mariusz Krystian pełnomocnik okręgowych struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz wójt Spytkowic nadal nie ujawnił swojego oświadczenia majątkowego, a ponoć nieźle zarabia…

Wójt Spytkowic Mariusz Krystian, który od ubiegłego roku jest pełnomocnikiem okręgowych struktur Prawa i Sprawiedliwości i obecnie stara się o poselski mandat, zarabia jako wójt ponad 19 000 zł miesięcznie. Dodatkowo od 2018 roku Mariusz Krystian zasiada w radzie PKS Ostrowiec Świętokrzyski i tylko w 2020 roku zarobił z tego tytułu ponad 24 000 złotych. Dodatkowo wójt objął stanowisko członka rady nadzorczej Cieszyńskiej Energetyki.
Co dziwne na stronie Urzędu Gminy Spytkowice brak jest oświadczenia majątkowego wójta za dwa ostatnie lata. Natomiast oświadczenia wszystkich pozostałych osób które muszą takowe złożyć, są opublikowane.

To bardzo dziwna sytuacja- wójt, który zarzucił niedawno Radnemu Powiatowemu Markowi Gajowemu “dorabianie” się na korepetycjach i próbę reklamowania swoich usług poprzez darmowe nauczanie, sam nie okazał jeszcze swojego oświadczenia majątkowego.

Materiał na temat kontrowersyjnych korepetycji radnego zobaczycie TUTAJ a wideo  poniżej

Zdjęcie: FB Mariusz Krystian