W ostatni piątek odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody w konkursie plastycznym Strażacy w akcji – superbohaterowie w hełmach oraz zaprezentowano wystawę pokonkursową.
Laureatom oraz wyróżnionym nagrody przekazali Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce, Tomasz Suś, oraz Andrzej Topa, dyrektor Miejsko‑Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach.
Podziękowania i kolejne edycje
Organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz przygotowanie wyjątkowych prac ukazujących strażaków jako bohaterów codziennej służby. Już teraz zapraszają do udziału w następnej edycji konkursu, która odbędzie się za rok.
Wystawę pokonkursową można oglądać do końca maja 2026 roku w foyer RCOS w Dobczycach.
Informacja: MGOKiS Dobczyce
Źródło: dobczyce.pl
