Przejdź do treści

Wręczenie nagród i otwarcie wystawy konkursu Strażacy w akcji – superbohaterowie w hełmach

Na terenie gminy Dobczyce realziowane jest ogólnopolskie badanie epidemiologiczne WOBASZ. Gmina Dobczyce

W ostatni piątek odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody w konkursie plastycznym Strażacy w akcji – superbohaterowie w hełmach oraz zaprezentowano wystawę pokonkursową.

Laureatom oraz wyróżnionym nagrody przekazali Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce, Tomasz Suś, oraz Andrzej Topa, dyrektor Miejsko‑Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach.

Podziękowania i kolejne edycje

Organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz przygotowanie wyjątkowych prac ukazujących strażaków jako bohaterów codziennej służby. Już teraz zapraszają do udziału w następnej edycji konkursu, która odbędzie się za rok.

Wystawę pokonkursową można oglądać do końca maja 2026 roku w foyer RCOS w Dobczycach.

Informacja: MGOKiS Dobczyce

Źródło: dobczyce.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu