Uczniowie klas ósmych przystępują właśnie do egzaminu, który kończy etap edukacji w szkole podstawowej. Życzymy Wam, aby cały wysiłek włożony w przygotowania zaowocował wynikami, z których będziecie dumni.
Niech kolejne dni egzaminacyjne przyniosą spokój i jasność myślenia oraz pewność przy udzielaniu odpowiedzi. Mamy nadzieję, że zdobyte punkty otworzą Wam drzwi do wymarzonych szkół średnich i będą solidnym początkiem realizacji dalszych planów.
Informacje lokalne
W tym roku w naszej gminie do egzaminu ósmoklasisty przystępuje 285 uczniów. Wszystkim życzymy powodzenia i wiary we własne umiejętności.
