Przejdź do treści

Wsparcie i życzenia dla ósmoklasistów rozpoczynających egzamin

Integracyjny Piknik Rodzinny “Fajnie być razem” w Owczarach. Gmina Zielonki

Uczniowie klas ósmych przystępują właśnie do egzaminu, który kończy etap edukacji w szkole podstawowej. Życzymy Wam, aby cały wysiłek włożony w przygotowania zaowocował wynikami, z których będziecie dumni.

Niech kolejne dni egzaminacyjne przyniosą spokój i jasność myślenia oraz pewność przy udzielaniu odpowiedzi. Mamy nadzieję, że zdobyte punkty otworzą Wam drzwi do wymarzonych szkół średnich i będą solidnym początkiem realizacji dalszych planów.

Informacje lokalne

W tym roku w naszej gminie do egzaminu ósmoklasisty przystępuje 285 uczniów. Wszystkim życzymy powodzenia i wiary we własne umiejętności.

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu