Przewodniczący Rady Gminy informuje mieszkańców, że w czwartek 11 czerwca 2026 r. o godz. 15:30 w sali narad Urzędu Gminy Żegocina odbędzie się XX Sesja Rady Gminy, podczas której przedstawiony zostanie raport o stanie gminy za 2025 rok.
Obrady będą transmitowane — przewidziano rejestrację obrazu i dźwięku.
W debacie nad raportem mieszkańcy mogą zabrać głos po złożeniu pisemnego zgłoszenia do Przewodniczącego Rady Gminy, popartego co najmniej 20 podpisami.
Zasady zgłaszania i udziału w debacie
Zgłoszenia, według załączonego wzoru, należy składać najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, tj. 11 czerwca 2026 r.
Liczba mieszkańców, którzy mogą wystąpić w debacie, została ograniczona do 15 osób. Dopuszczenie do głosu nastąpi według kolejności wpływu zgłoszeń do Przewodniczącego Rady.
W załączeniu: raport o stanie gminy Żegocina za 2025 r. oraz wzór zgłoszenia.
Przewodniczący Rady Gminy
Piotr Kępa
Źródło: zegocina.pl
