Rodzina zgłosiła kilka godzin wcześniej zaginięcie 43-letniego mieszkańca powiatu gorlickiego, będącego w stanie kryzysu emocjonalnego. Na miejsce natychmiast skierowano ponad 40 funkcjonariuszy oraz psa tropiącego, którzy rozpoczęli poszukiwania.
Do akcji dołączyła także Państwowa Straż Pożarna w Gorlicach oraz ochotnicze jednostki OSP z powiatu. W działaniach łącznie uczestniczyło 56 osób, wspieranych przez psa, dwa drony i quady.
Intensywne działania przyniosły efekt
Dzięki szybkim i skoordynowanym ustaleniom prowadzonym przez kryminalnych z gorlickiej komendy, sprawa zakończyła się sukcesem. Po kilku godzinach funkcjonariusze V Komisariatu Policji w Krakowie odnaleźli zaginionego na terenie miasta.
Dzięki profesjonalnym działaniom służb nie doszło do tragedii — mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach
