Przejdź do treści

Zaginiony mieszkaniec powiatu gorlickiego odnaleziony w Krakowie

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań mężczyzny, którego życie mogło być zagrożone. Gorlice

Rodzina zgłosiła kilka godzin wcześniej zaginięcie 43-letniego mieszkańca powiatu gorlickiego, będącego w stanie kryzysu emocjonalnego. Na miejsce natychmiast skierowano ponad 40 funkcjonariuszy oraz psa tropiącego, którzy rozpoczęli poszukiwania.

Do akcji dołączyła także Państwowa Straż Pożarna w Gorlicach oraz ochotnicze jednostki OSP z powiatu. W działaniach łącznie uczestniczyło 56 osób, wspieranych przez psa, dwa drony i quady.

Intensywne działania przyniosły efekt

Dzięki szybkim i skoordynowanym ustaleniom prowadzonym przez kryminalnych z gorlickiej komendy, sprawa zakończyła się sukcesem. Po kilku godzinach funkcjonariusze V Komisariatu Policji w Krakowie odnaleźli zaginionego na terenie miasta.

Dzięki profesjonalnym działaniom służb nie doszło do tragedii — mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu