Przejdź do treści

Zakończono nabór do programu „Powiat bez smogu”

Nabór wniosków do programu „Powiat bez smogu” został zakończony!. Powiat krakowski

Dziękujemy za okazane zainteresowanie programem. Obecnie prowadzona jest ocena wniosków złożonych w wyznaczonym terminie.

Wnioski, które przejdą pozytywną weryfikację, zostaną umieszczone na liście rankingowej, której zatwierdzenie należy do Zarządu Powiatu w Krakowie.

Kolejne kroki

Osoby znajdujące się na liście rankingowej będą telefonicznie zapraszane do podpisania umowy o udzielenie dotacji. Wnioskodawcy, którzy nie zostaną zakwalifikowani, otrzymają informację o braku dofinansowania drogą elektroniczną — prosimy o regularne sprawdzanie skrzynek e‑Doręczeń.

Źródło: powiat.krakow.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu