Przejdź do treści

Zakończono remonty na ul. Romana Dmowskiego, Zielonej i Kwiatowej w Gorlicach

Trzy ulice po remoncie. Gorlice

Dobiegły końca prace remontowe na odcinkach ulic Romana Dmowskiego, Zielonej oraz Kwiatowej w Gorlicach. Inwestycja została przeprowadzona w ramach miejskich działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i poprawę komfortu mieszkańców.

Zakres prac obejmował m.in. sfrezowanie starej nawierzchni, usunięcie spękań siatkowych, wykonanie nowej podbudowy z kruszywa łamanego, ułożenie nawierzchni z asfaltobetonu oraz utwardzenie poboczy.

Korzyści dla użytkowników

Dzięki przeprowadzonym robotom zarówno kierowcy, jak i piesi mogą już korzystać z odświeżonych ulic, które zyskały lepsze parametry techniczne i estetyczny wygląd. Modernizacja powinna przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wygody codziennego użytkowania.

Prace wykonało Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Godrom z Gorlic.

Źródło: gorlice.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu