W poniedziałek, 25 maja około godziny 13:30 na ulicy św. Judy Tadeusza w Nidku (gmina Wieprz) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie służby ratunkowe – straż pożarną, policję oraz zespoły ratownictwa medycznego.
Według wstępnych informacji są osoby poszkodowane. Trwa akcja ratunkowa oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na trasie Nidek – Andrychów. Policja będzie wyjaśniać dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.
