We wtorek na ulicy Krakowskiej w Andrychowie, w ciągu drogi krajowej nr 52, doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Zdarzenie miało miejsce w rejonie wjazdu na teren Andropolu.
Na miejscu pracują służby ratunkowe. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do wypadku ani w jakim stanie są uczestnicy.
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na tym odcinku DK52. Szczegóły zdarzenia ustala policja.
