We wtorek około godziny 20:40 na rondzie w Czańcu w województwie śląskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z policyjnym radiowozem.
Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierująca samochodem osobowym miała wymusić pierwszeństwo przejazdu na oznakowanym radiowozie bielskiej drogówki, doprowadzając do kolizji. Na miejsce skierowano służby.

Na ten moment nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję. Kierowcy podróżujący przez Czaniec musieli liczyć się z chwilowymi utrudnieniami w ruchu w rejonie ronda.
