W piątek 12 czerwca o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Stanisławiu Dolnym odbędzie się zebranie wiejskie poświęcone sprawom sołectw Stanisław Dolny (Kępki) oraz Zebrzydowice Bieńkowice.
Spotkanie przeznaczone jest dla mieszkańców obu sołectw; podczas zebrania przewidziana jest możliwość omówienia lokalnych kwestii i podjęcia decyzji dotyczących przyszłych działań.
Informacje organizacyjne
Organizatorzy proszą zainteresowanych o punktualne przybycie do szkoły oraz aktywny udział w dyskusji. Szczegóły dotyczące porządku obrad można uzyskać u władz sołectwa.
